house painting web

header2

نقاشی ساختمان سعادت آباد

ارائه خدمات نقاشی ساختمان در سعادت آباد

سعادت آباد محله ای لوکس و لاکچری در منطقه 2 تهران است که از محله های مرفه نشین تهران به حساب می آید. توسعه و مدرن سازی سعادت آباد در سال های اخیر بسیار سریع و چشمگیر بوده است که متقاضیان سکونت در این محله لوکس روز به روز افزایش می یابد. ساختمان های سعادت آباد غالبا نوساز هستند که شهرت محله به آپارتمان های لوکس آن است. از این رو نقاشی ساختمان سعادت آباد بیشتر متقاضیان نقاشی آپارتمان هستند.

همچنین در بخش های دیگر این محله ساختمان های مسکونی و ویلایی را داریم که نقاشی های خاص بنای خود را تقاضا دارند. در ادامه به تک تک پروژه های نقاشی ساختمان سعادت آباد خواهیم پرداخت.

اگر سفارش نقاشی ساختمان سعادت آباد را در لیست مشتریان همیشگی خود دارید حتما می دانید با بافت شهری مدرن که ساختمان هایی با استاندارد های روز دنیا دارد، روبرو هستید. بافت قدیمی یا ساختمان های قدیمی در سعادت آباد به ندرت به چشم می خورند و کلیه خدمات و امکانات رفاهی در این محله از کیفیت مطلوب و ایده آلی برخوردار است.

 نقاشی ساختمان سعادت آباد

خدمات نقاشی ساختمان سعادت آباد

در هر کلان شهری خدمات با توجه به نیاز مخاطب و هزینه هایی که در نظر دارد ارائه می شود. از این رو ارائه خدمات در محله های مختلف تهران با توجه به نیاز مشتری و بافت شهری صورت می گیرد. خدمات نقاشی ساختمان سعادت آباد نیز باید باکیفیت و بصورت تخصصی ارائه شود تا خواسته های یک ساختمان لوکس و لاکچری را برای زیبا سازی برآورده سازد.

ساختمان هایی که در سعادت آباد هستند اغلب آپارتمانی و در برخی موارد ویلایی هستند. امکاناتی نظیر پارکینگ، استخر، سالن های ورزشی و غیره شامل این ساختمان ها می باشد. از این رو تقاضای نقاشی ساختمان سعادت آباد در سطوح مختلف صورت می گیرد.

برای نقاشی ساختمان سعادت آباد، نقاشی در دو فضای داخلی و بیرونی صورت می گیرد. رنگ نمای ساختمان باید با توجه به بافت شهری و شکل کلی ساختمان های هر محله انجام شود. از این رو به طراحی های متنوع و استفاده از رنگ های مختلف نیازی ندارید. بهتر است از رنگ های روشن مانند سفید در کنار رنگ های طلایی، شکلاتی، مسی و غیره استفاده کنید. این رنگ ها باید ضد آب و ضد اشعه UV خورشید باشد تا ماندگاری بالایی از خود نشان دهند. همچنین عایق گرما و سرما در شرایط مختلف جوی بوده تا مانع از اتلاف انرژی درون ساختمان شود. تنوع رنگی در رنگ نمای بیرونی ساختمان باعث می شود با هر سبک و سلیقه ای این رنگ ها همراهی کند و خروجی های مطلوبی را ارائه دهد.

رنگ نما باید در مقابل حریق ، ضربه و جلبک و خزه از خود مقاومت و ماندگاری نشان دهد و هیچ گونه گرد و غباری در آن رسوخ نکند. از این رو چنین رنگی سالیان طولانی بدون آنکه خم به ابرو آورد بدون هیچ تغییر شکلی مقاوم و پا برجا خواهد ماند.

نقاشی ساختمان سعادت آباد

نقاشی دکوراسیون داخلی ساختمان سعادت آباد

این مورد باید با توجه به قالب کلی فضای داخلی صورت گیرد. از این رو باید دقت داشته باشید رنگ قالب چه رنگی است تا با استفاده از آن بخش های مهم ساختمان را رنگ آمیزی کنید. همچنین قبل از اجرا رنگ باید آنچه را که مد نظر مالک خانه است را جویا شوید تا با تفکر نزدیک به ایشان رنگ آمیزی را انجام دهید.

تقاضای نقاشی ساختمان سعادت آباد، مرزداران، شهرک غرب و محله های اطراف نسبت به سایر محله های شمال تهران بسیار بالا است، این مهم نشان از اهمیت نقاشی ساختمان در این محله دارد. از این رو بهتر است از بهترین رنگ های ساختمانی نظیر اکریلیک، پتینه کاری، رنگ های براق و نیمه براق روغنی تشخیص داده می شوند.

استفاده از کاغذ دیواری در کنار رنگ های ساختمانی به عنوان پر طرفدارترین گزینه نقاشی ساختمان نیز توصیه می شود که می توانید بهترین الگوهای طراحی دکوراسیون را با اجرای کاغذ دیواری پیاده سازی نمایید. شاید در برخی موارد افراد بین انتخاب کاغذ دیواری و رنگ ساختمان مردد باشند. ما به شما توصیه می کنیم که از هر دوی این ابزارهای قدرتمند بهره مند شوید تا زیبایی و تنوعِ شگفتی را در منزل خود داشته باشید.

رنگ آمیزی استخر سعادت آباد

نقاشی استخر در سعادت آباد

نقاشی استخر از دیگر گزینه هایی است که با آن مواجه هستیم. برای این تقاضا باید از رنگ های استخری که ضد آب هستند استفاده کنید. بهتر است رنگ های روشن مانند آبی و سفید را در این مجموعه بکار گیرید تا حس آرامش و پاکیزگی را به خوبی در افراد القا کند. بهترین رنگ ها برای رنگ آمیزی شامل رنگ استخری اکریلیک، نانو، پلیمری و غیره است. با استفاده از رنگ آبی در استخر می توانید حس پاکیزگی را در افراد ایجاد کنید تا احساس آرامش بیشتری در زمان ورود به آب داشته باشند.

همچنین استفاده از رنگ سفید باعث ایجاد خطای دید و بزرگتر نشان دادن استخر و حیط اطراف آن دارد. زیبا سازی، هنرِ رنگ سفید است که فضا را پاک و دلچسب نشان می دهد. می توان از رنگ های استخری ضد جلبک، پلیمری، نانو، اکریلیک، رزین اپوکسی و رنگ های پایه آب و ضد آب در پروژه های کوچک و بزرگ ورزشی، مکان های تفریحی، استخرهای خانگی و باشگاهی و غیره نیز استفاده کرد.

 رنگ آمیزی نرده و راه پله

رنگ آمیزی راه پله و پارکینگ

رنگ آمیزی راه پله و پارکینگ نیز یکی دیگر از بخش های نقاشی ساختمان سعادت آباد در ساختمان های آپارتمانی است که باید به زیبایی تمام انجام شود. ورودی های هر ساختمان تاثیر زیادی بر روحیه ساکنین و میهمانان دارد. زیرا راه پله و پارکینگ به اندازه نمای ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردارند.

به دلیل تردد زیاد در راه پله و پارکینگ امکان لک شدن، ضربه خوردن، رنگ پریدگی و فرسوده شدن رنگ زیاد است از این رو در انتخاب رنگ و نقاشی راه پله و پارکینگ اپارتمان دقت لازم را داشته باشید. موارد زیر به شما کمک می کند تا بهترین رنگ را برای رنگ آمیزی راه پله و پارکینگ انتخاب کنید.

  1. هرگز از رنگ های پلاستیک برای مکان پر ترددی مانند راه پله و پارکینگ استفاده نکنید. زیرا این رنگ ها نه تنها به راحتی لک می شوند. بلکه قابل شستشو و نظافت هم نیستند.
  2. استفاده از رنگ های روغنی برای آن دسته افراد که می خواهند هزینه کمتری برای نقاشی راه پله بپردازند مناسب است.
  3. استفاده از رنگ های اکریلیک برای راه پله و پارکینگ فوق العاده است زیرا این رنگ ها در مقابل ضربه، لک، اشعه خوشید بسیار مقاوم هستند و تا سال ها توانایی حفط ماندگاری خود را دارند.

در این میان پروژه های نقاشی ساختمان سعادت آباد همواره درخواست بهترین رنگ های ساختمانی را همراه با استادکاران حرفه ای دارد که خبر از اهمیتی که مالکان به ساختمان های خود می دهند، دارد. از طرفی استفاده از رنگ های با کیفیت و مرغوب، سبب می شود ساختمان شما در سال های بعد زیبایی و تمیزی خود را حفظ کند بدون آنکه به مصالح و شکل کلی ساختمان لطمه ای وارد کند.

 

جهت مشاوره رایگان و سفارش رنگ آمیزی نمای ساختمان با ما تماس بگیرید:

نقاشی ساختمان تک

09124983610 حسین فردی

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات نقاشی ساختمان سعادت آباد