house painting web

header2

ترکیب رنگ نقاشی ساختمان

ترکیب رنگ نقاشی ساختمان

رنگ زیتونی نقاشی ساختمان

زنگ زیتونی شما را به یاد زیتون و چشم اندازی از تناژ سبز خواهد انداخت که قطعا بی ربط هم نیست. رنگی لوکس و فوق العاده برای داشتن فضایی لاکچری و هنرمندانه که برای هر نوع دکوراسیونی مناسب نیست بهتر است از این رنگ برای خانه های مجلل و اعیانی استفاده شود تا اثاثیه کامل کننده هنر نگارگری این رنگ زیبا باشند.

دستور ساخت رنگ زیتونی : با ترکیب رنگ های سبز، زرد و رنگ گل ماش به رنگ زیتونی خواهید رسید. با دستور ترکیبی رنگ سفید که رنگ پایه است را با کمی رنگ گل ماش، زرد و اندکی سبز، سیز زیتونی را خواهید داشت. 2 کیلو رنگ سفید را با یک قاشق مرباخوری رنگ سبز، یک قاشق غذا خوری گل ماش و یک قاشق غذا خوری رنگ زرد ترکیب کنید و خوب هم زنید تا رنگ گل ماش جلوه گر شود.

fardi color painting

رنگ فیروزه ای نقاشی ساختمان

رنگ فیروزه ای یاد ها را به سوی خانه های اشرافی خواهد انداخت که در کنار آن از رنگ های سفید، طلایی، نقره ای، توسی می توان به زیبایی هر چه تمام استفاده کرد. تنها هنر یک نقاش ساختمان است که می تواند زیبایی را که شایسته حضور رنگ فیروزه ای در نقاشی ساختمان است را برایتان هویدا کند. از نقاشی ساختمان فیروزه ای دارید و از رنگ آن راضی نیستید مطمئن باشید یا ترکیب رنگ اصولی انجام نشده یا در فضای اتاق از رنگ های مکمل و اثاثیه با رنگ های مخصوص استفاده نشده است زیرا بدون شک رنگ فیروزه ای رنگی فاخر و گرانمایه است که اصالت از دیدن آن به شما القا خواهد شد. به جرات می توان گفت رنگ فیروزه ای از رنگ های محبوب نقاشی ساختمان های لاکچری است که طرفداران فراوانی نیز دارد.

دستور ساخت رنگ فیروزه ای : می توانی با ترکیب رنگ سفید، سبز، و آبی به رنگ فیروزه ای برسید اگر رنگ سبز قالب شود رنگ مورد نظر به سمت رنگ سبز دریایی و اگر آبی قالب باشد، گرایش رنگ به سمت آبی فیروزه ای یا تقریبا آبی نفتی خواهد رفت.

09124983610

حسین فردی

رنگ نسکافه ای نقاشی ساختمان

در همه موارد به سادگی می گوییم از ترکیب رنگ سبز و زرد یا غیره چه رنگ هایی ساخته می شود. هرگز گمان نکنید این مقاله یک مقاله اموزشی است که قرار است به شما آموزش دهد چطور رنگ ها را بسازید. نقاشی ساختمان فردی فقط می خواهد روش کلی ساخت رنگ را بیان نماید. فقط میخواهیم شما را با ساخت رنگ های محبوب نقاشی ساختمانآشنا کنیم و بیشتر در مورد ترکیب رنگ نقاشی ساختمان صحبت کنیم. اگر شما یک فرد آماتور باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه می کنید حتما مثمر ثمر خواهد بود. همچنین اگر یک استاد نقاشی ساختمان هستید با خواندن این مقاله بهتر خواهید دانست که رنگ ها بیشتر را از ترکیباتی ساخته می شوندو ساخت آن برایتان کاری به مراتب آسان و دلپذیر خواهد بود.

خب از بحث زیاد فاصله نگیریم و به دنبال ترکیب رنگ نسکافه ای می رویم. رنگ نسکافه ای را می توان در کنار رنگ قهوه ای سوخته، شکلاتی، سیاه، قرمز هم استفاده کرد که ترکیب رنگ بسیار جذابی به شما خواهد داد.

دستور ساخت رنگ نسکافه ای : برای ساخت رنگ نسکافه ای رنگ سفید و قهوه ای ترکیب می شوند. رنگ قهوه ای همانطور که گفته شد، خود از سه رنگ گل ماش، قرمز و مشکی درست می شود که اگر رنگ سفید را به آن اضافه کنید رنگ نسکافه ای را پدید خواهید آورد. بهتر است برای ساخت رنگ جدید نقاشی ساختمان رنگ های یک جنس را انتخاب کنید. یا همه رنگ ها پلاستیک باشند یا همه روغنی و غیره. اینطور رنگ ها بهتر تلفیق و تطبیق پیدا خواهند کرد.

ترکیب رنگ نقاشی ساختمان فردی

رنگ سفید لاجوردی نقاشی ساختمان

قطعا این نام خیلی کم یا به ندرت به گوشتان خورده باشد یا اصلا با شنیدن آن به فکر فرو روید و در درک رنگ سر درگم شوید. ایرادی ندارد به شما خواهیم گفت این رنگ محبوب که از رنگ های محبوب نقاشی ساختمان است چطور ساخته می شود و چه گرایشی در آن وجود دارد.

دستور ساخت رنگ سفید لاجوردی : رنگ سفید را با لاجورد و کمی رنگ مشکی ترکیب کنید تا رنگ بی نظیر سفید لاجوردی را داشته باشید. اگر تهیه رنگ لاجوردی برایتان مقدور نیست می توانید از ترکیب رنگ آبی و سفید استفاده کنید ایرادی نخواهد داشت اگر لاجوردی استفاده نشود. با استفاده از رنگ سفید لاجوردی می توانید فضاهای کوچک را بزرگتر و در فصل گرم حس خنکا و آرامش را بهتر القا کرد. در فصل های سرد بهتر است از اثاثیه و مبلمان با رنگ های گرم در کنار این رنگ استفاده کنید تا تعادل در گرمی و سردی رنگ ها حفظ شود و محیطی دلچسب را به افراد هدیه دهید.

رنگ طلایی و مسی نقاشی ساختمان

اگر برای خرید اثاثیه لاکچری نمی توانید هزینه های بالایی را صرف کنید و یا دوست دارید خانه ای لوکس و فاخر داشته باشید بدون آنکه هزینه شما زیاد شود ما به شما استفاده از رنگ های طلایی و مسی را در دکوراسیون، اثاثیه و نقاشی ساختمان توصیه می کنیم. می توانید با پوشش رنگ طلایی بر روی اثاثیه با برجستگی های دیوار، مبلمان غیره فضای خاص و لوکسی را در عین سادگی داشته باشید. قرار نیست همیشه با کالاهای گرانقیمت زیبایی و اصالت را به خاننه خود بیاوریم، گاهی می توان با میانبر زدن همان حس را به مخاطب القا کرد که در این زمینه همواره هنر نزد ایرانیان است و بس خخخخخ 

دستور ساخت رنگ طلایی، مسی و نقره ای :

رنگ های طلایی، مسی و نقره ای در فروشگاه های رنگ و ابزار حتما زیاد به چشمتان خورده است که به صورت اسپری یا رنگ های آماده وجود دارند. اما برخی رنگ ها در صدی از ترکیبات متفاوت به کار می رود که باعث ایجاد خلاقیت و سبک نو در نقاشی ساختمان می شود که نقاشان ساختمان آن رنگ را تبدیل به رنگ های محبوب نقاشی ساختمان می کنند. برای ساخت رنگ های فوق باید:

کلیر روغنی یا جلای آلکیدی را با کمی تینر روغنی مخلوط کنید و خوب هم بزنید، دقت داشته باشید که از تینر روغنی به اندازه استفاده کنید تا باعث شوره شدن رنگ نشود. در این مرحله پودر رنگی مورد نظر را به ان اضافه کنید و خوب هم بزنید تا در یک دیگر بطور یکدست ترکیب شوند. اگر میخواهید رنگ طلایی، مسی یا نقره ای شما دوام بیشتری داشته باشد می توان پودر رنگ را در قوطی جلای آلکیدی یا کلیر روغنی بریزید.

رنگ طوسی روشن و رنگ طوسی سیر

برای به دست آوردن رنگ طوسی روشن بهتر است میزان رنگ مشکی را کمتر از رنگ مشکی در طوسی سیر استفاده کنید. برای ساخت سایر رنگ های استخوانی، کرم، فیلی، یاسی و غیره، ماده رنگ را با رنگ سفید مخلوط کنید تا رنگ دلخواه به دست آید.

نکته خیلی مهم : دقت داشته باشید رنگ های روغنی بعد از ان که خشک شوند یک پرده تیر تر از رنگی که تازه است می شود و این اتفاق در رنگ های پلاستیک نیز برعکس عکس است. رنگ نهایی خشک شده یک پرده روشن تر از رنگ تازه است.

09124983610

حسین فردی

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات ترکیب رنگ نقاشی ساختمان