house painting web

header2

رنگ های محبوب نقاشی ساختمان 2019

بهترین رنگ های محبوب نقاشی ساختمان و رنگ های منتخب 2019

همه ساله رنگ های محبوب و مختص سال نو معرفی می شود و اغلب تمایل دارند سال جدید را با استایل و تیپ های جدید شروع کنند. رنگ های محبوب نقاشی ساختمان نیز می توانند ازین قاعده پیروی کنند و مالکان ساختمان نقاشی ساختمان خود را با رنگ سال انجام دهند تا جلوه و جذابیت بیشتری در سال جدید به خود گیرد. اما در واقع بهترین رنگ های محبوب نقاشی ساختمان، رنگ هایی هستند که از نظر مصرف و سفارش بیشترین درصد را به خود اختصاص می دهند.

در این مقاله ما بعنوان تیم نقاشی ساختمان تک قصد داریم رنگ هایی که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و محبوب تر هستند را به شما معرفی کنیم.

رنگ های محبوب نقاشی ساختمان

چه ایرادی دارد اگر بخواهید خانه خود را به سبک نقاشی مدرن ساختمان رنگ آمیزی کنید و از گوشه گوشه اتاق ها انرژی بگیرید و این حس خوشایند را به استفاده از یک رنگ ترجیح دهید. هر رنگی را می توانید در نقاشی ساختمان خود مورد استفاده قرار دهید که حس مطلوب تری را به شما می دهد.

هرگز نگران نباشید که بقیه افراد چه خواهند گفت. مهم شما هستید که در این ساختمان زندگی می کنید و تمایل دارید خانه ای رنگارنگ، رنگ های جدید و نامتعارف و یا طرح های خاص داشته باشید. پس نگران نباشید از لیستی که در پایین به شما ارائه می کنیم رنگ های دلخواهتان را انتخاب کنید و لحظه ای تردید به خود راه ندهید. ما تا رسیدن به خانه ای زیبا با نقاشی خلاقانه ساختمان تا انتها همراهتان خواهیم بود.

 

رنگ یاسی نقاشی ساختمان

اگر طرفدار رنگ های ملایم هستید نقاشی ساختمان تک به شما استفاده از رنگ های ملایم را پیشنهاد می کند. این رنگ محبوب به شما کمک می کند تا فضایی زیبا همراه با آرامش را داشته باشید که از شادابی و تنوع بالایی به دلیل همخوانی آن با اغلب رنگ ها برخوردار است.

می توانید از رنگ یاسی در نقاشی اتاق خواب استفاده کنید و از رنگ های بنفش، سفید، توسی و صورتی نیز در کنار آن استفاده کنید تا هارمونی رنگ بهتری را به محیط ببخشید.

نقاشی ساختمان با رنگ گلبهی

دستور ساخت رنگ یاسی : از ترکیب رنگ های سفید، آبی، قرمز و کمی هم زرد ساخته می شود. چهار کیلو رنگ سفید را با یک قاشق مربا خوری رنگ آبی، یک قاشق مربا خوری رنگ قرمز و کمی هم رنگ زرد ترکیب کنید. ترکیب را خوب هم بزنید تا رنگ یکنواخت و دلخواه را داشته باشید.

 

رنگ قهوه ای نقاشی ساختمان

می توان گفت یکی از رنگ های محبوب نقاشی ساختمان رنگ قهوه ای است که زیبایی و صلابتی خاص در دل خود نهفته است. حس مثبتی از طبیعت را تداعی خواهد کرد که آن را در دل کوه، چوب درختان، برگ های پاییزی و غیره خواهید یافت. این حس از رنگ قهروه ای سبب شد تا در گروه رنگ های محبوب نقاشی ساختمان دسته بندی شود.

دستور ساخت رنگ قهوه ای سوخته : رنگ قهوه ای سوخته از ترکیب رنگ های مشکی با قرمز ساخته می شود. اگر میخواهید رنگ قهوه ای روشن داشته باشید می توانید کمی رنگ زرد یا گل ماش به آن اضافه کنید، خوب هم بزنید تا رنگ قهوه ای روشن از درون آن پدیدار شود.

 

رنگ شکلاتی نقاشی ساختمان

اقتدار و جدیت را در رنگ شکلاتی به طور ملموسی خواهید یافت که در عین حال حس مثبت و شادی را در این میان به شما خواهد داد. رنگ های تیره از جمله رنگ های خاصی است که کمتر برای نقاشی ساختمان بکار می رود و علت آن هم عدم شناخت درست رنگ و عدم ایجاد ترکیب رنگ مناسب در فضای اتاق هاست. با وجودیکه با رنگ شکلاتی می توان فضایی فاخر و اصیل را ایجاد کرد که در نوع خود بی نظیر خواهد بود.

نقاشی ساختمان با رنگ شکلاتی

دستور ساخت رنگ شکلاتی : رنگ شکلاتی از ترکیب رنگ های سفید، قرمز، گل ماش و در برخی موارد کمی قهوه ای و زرد ساخته می شود. چهار کیلو رنگ سفید را با یک قاشق مرباخوری رنگ قرمز، یک قاشق غذاخوری رنگ گل ماش و چند قطره رنگ قهوه ای و زرد ترکیب کرده و بخوبی هم زنید.

 

رنگ گلبهی نقاشی ساختمان

برای ایجاد فضایی متضاد و خیره کننده همچون فضای بهاری می توانید از رنگ گلبهی استفاده کنید که اغلب خانم ها و دختران جوان تمایل به استفاده از آن در اتاق های خود هستند. علاوه بر آن می تاون از این رنگ محبوب ساختمان در رنگ آمیزی سقف، چهارچوب ها و تزئین برجستگی ها استفاده کرد.

دستور ساخت رنگ گلبهی : با ترکیب رنگ نارنجی و کمی سفید می توان به رنگ گلبهی رسید. همچنین می توان با ترکیب رنگ سفید، قرمز، زرد و اندکی رنگ گل ماش این رنگ را ساخت. برای ساخت رنگ گلبهی در ترکیب رنگ ها عجله نکنید بهتر است مقدار رنگ ها را کم کم به هم اضافه کنید تا رنگ رو به تیرگی نرود.

دقت داشته باشید 4 کیلو رنگ سفید را با یک قاشق مرباخوری رنگ قرمر، یک قاشق غذا خوری رنگ زرد به همراه یک قاشق مربا خوری رنگ گل ماش ترکیب کنید تا به رنگ دوست داشتنی گلبهی دست یابید.

 

نقاشی ساختمان تک

برای ساخت رنگ نقاشی ساختمان اگر تجربه ندارید، این ریسک را نکنید و امتحان آن را از سر خود بیرون کنید، زیرا پیامدی جز هدر رفتن رنگ های خریداری شده و مکدری خاطر را به دنبال نخواهد داشت.

ساخت رنگ نقاشی ساختمان از ترکیب رنگ های مختلف مختص نقاشان حرفه ای ساختمان است که این مهارت را در طی سال ها تجربه علمی و عملی کسب کرده اند که برای ساخت هر رنگ فرمول، روش و قلق های خاص خود را به کار می گیرند.

برای انجام نقاشی ساختمان با رنگ های جدید بهتر است از استادکاران حرفه ای شرکت های معتبر نقاشی ساختمان کمک بگیرید.

 

09124983610 حسین فردی

 

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات رنگ های محبوب نقاشی ساختمان 2019