house painting web

header2

اشتباهاتی که در هنگام رنگ آمیزی نباید به آن ها دچار شوید و راه های تزئین خانه از طریق رنگ آمیزی

اشتباهاتی که در هنگام رنگ آمیزی نباید به آن ها دچار شوید و راه های تزئین خانه از طریق رنگ آمیزی

در طی این مطلب به معرفی اشتباهات که نباید در هنگام رنگ آمیزی به آن ها دچار شوید و نگاهی نیز به راه هایی خواهیم انداخت که شما از طریق آن می توانید منزل شخصیتان را تزئین کنید.

 

 

house painting ottawa tak

 

اشتباهات رایج در هنگام رنگ آمیزی خانه
اشتباهات نقاشی


نقاشی یکی از بهترین راه ها برای افزایش زیبایی یک خانه است با این حال مشکلات و خطاهایی وجود دارد که ممکن است برخی از نقاشان در هنگان انجام این کار دچار آن شوند که ما سعی کردیم در طی یک مطلب آن ها را بررسی کنیم.


اشکالات، خطوط، خاک، و غیره. گرد و غبار به شکل بسیار زیادی از کیفیت کلی کار شما خواهد کاست پس نهایت دقت را داشته باشید که پیش از شروع کار سطوح را از هرگونه موارد زائد و گرد و غبار تمیز کنید تا رنگ به خوبی بر روی سطوح بنشیند و در کنار عمر طولانی بتواند جلای اولیه خود را تا مدت زمان زیادی حفظ کند.


رنگ: ابتدا رنگ ها را بر روی دیوار بکشید تا از صحت زیبایی آن بر روی محیط اطمینان حاصل فرمایید.


نقاشی روی سقف: اگر نقاشی سقف خشک شده باشد به جای آن که شروع به کندن آن ها کنید که ممکن است همین کار خسارت زیادی را به دیوار وارد کند سعی کنید تا از رنگ سفید خالص استفاده کنید.

 

پچ های مشکل: بسیاری از افرادی که تعجب می کنند که چگونه یک کار رنگ بد را روی یک دیوار تصحیح می کنند با پچ ها برخورد می کنند. اگر دیوار را در گذشته جای گذاری کرده باشید، یک کت از پرایمر به جلوگیری از پچ کردن پس از نقاشی کمک می کند. شما حتی می توانید با پر کردن فقط منطقه تکه تکه شوید. همچنین، یک غلتک کار بسیار بهتر از یک قلم مو را انجام می دهد تا به طور مساوی بر روی تکه ها نقاشی شود.

 

نحوه تزئین خانه با رنگ

یکی از ساده ترین و در عین حال موثر ترین راه ها برای تزئین خانه، استفاده از رنگ است. قرار دادن یک کت جدید از رنگ مورد علاقه خود بر روی دیوارها می تواند حس جدیدی را به محیط خانه شما تزریق کند. اگر در جستجوی برخی از ایده های نقاشی خانه هستید، با ما در ادامه همراه باشید.

 

Dollarphotoclub 55329159 resize tak

 

نوارها
اضافه کردن خطوط رنگ یکی از آن ایده های آسان برای نقاشی دیوار در یک خانه است که می تواند پیچیدگی و بافت را به دیوارهای خانه اضافه کند بدون اینکه نیاز به تعمیرات عالی داشته باشد. رنگی را انتخاب کنید که مکمل دیگر رنگ ها در بقیه دیوار است، به طوری که نوارها رنگ طبیعی را افزایش می دهند، نه اینکه آن را مخفی کند.استفاده از الگوهای رنگی متفاوت
اضافه کردن یک طرح با الگوی رنگی متفاوت به دیوار راه دیگری برای ایجاد یک نگاه متمایز برای خانه شما است. یکی دیگر از ویژگی های این الگو ارزان تر بودن آن نسبت به کاغذ دیواری است.

 

دیوارهایی با رنگ آمیزی دوتایی
یکی دیگر از گزینه های جالب و ساده ای که در ایده های تزئینات خانه به کار می رود، ایجاد یک اثر دوتایی با نقاشی کردن یک نیمه دیوار به رنگی تیره و یک سایه روشن تر از همان رنگ است. حتی شما می توانید نیمی از دیوار را رنگ نکنید همانند نوارها، یک رویکرد مانند این مسئله می تواند نگاه هر دو بخش دیوار را افزایش دهد و واقعا چشم را به خود خیره کند.

 

مسدود کردن رنگ
اگر شما احساس ماجراجویی دارید، مسدود کردن رنگ را امتحان کنید. در این تکنیک شما یک منطقه خاص را بر روی یک دیوار بی طرف انتخاب می کنید و یک رنگ قوی برای آن اضافه کنید. این یک راه برای ارائه یک رنگ کوچک بدون غلبه کردن بر کل فضای اتاق است و می تواند به خانه خود احساس مدرن و هنری بدهد.
این موارد تنها چند مورد از ایده های تزئینات رنگی برای خانه شما است که می توانید آن ها را در نظر بگیرید. رنگ ها بسیار متنوع هستند و کل خانه شما مانند یک بوم نقاشی می ماند تا ایده ها و طرح های جالب ایجاد کنید.

 

stunning including color combination house design beige for painting interior collection images tak


منبع: Nolan Painting
مترجم: م.ص

 

نحوه محاسبه هزینه نقاشی اتاق  - قیمت نقاشی ساختمان house painting cost

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات اشتباهاتی که در هنگام رنگ آمیزی نباید به آن ها دچار شوید و راه های تزئین خانه از طریق رنگ آمیزی