house painting web

header2

نکاتی در خصوص نقاشی نقاط صنعتی و اداری همراه با آموزش هایی در خصوص زمان بندی روند نقاشی ساختمان

نکاتی در خصوص نقاشی نقاط صنعتی و اداری همراه با آموزش هایی در خصوص زمان بندی روند نقاشی ساختمان

در طی این مطلب به معرفی نکاتی در خصوص نقاشی نقاط صنعتی و اداری و همچنین آموزش هایی در خصوص روند زمان بندی نقاشی ساختمان خواهیم پرداخت.

 

 

رنگ می تواند فضای جدیدی را در خانه شما ایجاد کند و تاثیر به سزایی را بر روحیه اعضای ساکن در خانه بگذارد. رنگ آمیزی بخش عمده ای را در روند هویت دادن به خانه شما بازی می کند و بدون نبود آن عملا زندگی کردن در خانه برایتان طاقت فرسا خواهد شد. با این حال سوالی که پس از رنگ آمیزی برای شما پیش می آید این مسئله است که پس از رنگ آمیزی چه مدت طول خواهد کشید تا دوباره به آن نیاز پیدا بکنید. با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی به این مسئله بیاندازیم.

 

نقاشی ساختمان

 

چقدر مقدار از فضای داخلی منزلتان رنگ آمیزی شده است؟

این موضوع بستگی به مسائل و موارد گوناگونی خواهد داشت به گونه ای که هر یک از گزینه ها تاثیر به سزایی در افزایش یا کاهش مدت ماندگاری رنگ خواهند داشت. برای مثال در هنگام رنگ آمیزی سطوح چوبی شما تا پنج سال نیاز به نقاشی دوباره محیط نخواهید داشت در طرف مقابل اگر منزل شما در فضای جوی بسیار مرطوب قرار داشته باشد این مدت زمان به سه سال کاهش پیدا خواهد کرد. در حالی که آب و هوای معتدل ممکن است این زمان را به هفت سال افزایش دهد.


در طرف مقابل جنس موارد نیز در ماندگاری رنگ تاثیر گذار هستند برای مثال رنگ آمیزی بر روی گچ و آلومینیوم تا پنج سال کیفیت کاری شما را تضمین می کند. مواد جدید مانند فیبر کربن و سیمان می توانند تا 15 سال رنگ را بر روی خود حفظ کند. در حالی که آجر بین 15 تا 20 سال توانایی حفظ رنگ را دارد.

 

البته، شما می توانید زندگی مفید هر رنگ را با مراقبت از آن به حداکثر برسانید. نگهداری پیشگیرانه می تواند سال ها به حفظ کیفیت سطوح رنگ آمیزی شده اضافه کند.

 

داخل خانه شما؟

این مسئله بیشتر بسته به محیط و فضای رنگ آمیزی شده در داخل خانه تان دارد، آشپزخانه و حمام حداقل 3 سال و حداکثر 5 سال. برای اتاق های خواب به دلیل این که احتمال سایش بسیار کمتر است می توانید از پنج تا هفت سال بر روی عمر رنگتان حساب کنید.

 

سقف شما؟

سقف به دلیل این که به مراتب کمتر از سایر سطوح خانه در معرض خطر آسیب دیدگی هستند می توانند بیش از ده سال رنگ را بر روی خود حفظ کنند.

 

iStock 85492765 XLARGE 1 tak


نکاتی در خصوص نقاشی نقاط صنعتی و اداری

وقتی کسب و کار خود را آغاز می کنید، همه چیز نیاز به یک نگاه کامل و برنامه ریزی دقیق دارد. به همین دلیل است که شما پیش از آغاز هر کاری و پس از برنامه ریزی های اولیه بر روی موارد مربوط به رنگ آمیزی محیط مدنظرتان که از قضا یک محیط صنعتی نیز می باشد تمرکز کنید.


در اینجا نگاهی به چند نکته و توصیه در خصوص نقاشی و محافظت از محیط های صنعتی و اداری خواهیم پرداخت که کمک شایانی به شما در این زمینه ها خواهند کرد:

تمرکز بر روی نما بیرونی: نما بیرونی ساختمان شما تعیین کننده هویت کاری محیط صنعتی و اداری شما است پس در رنگ آمیزی آن باید توجه خارق العادای را داشته باشید و با مشاوره با نقاش مدنظرتان رنگ را انتخابی کنید که بیشترین تاثیر گذاری را بر روی مخاطب شما بگذارد و ساختمان یا محیط صنعتی شما را متفاوت از همسایگان کنید.

- به شستشوی نما با فشار آب قوی توجه زیادی داشته باشید: از آنجایی که نما بیرونی محیط صنعتی یا اداره شما تاثیر به ویژه ای را در تعیین سطح کلی پرستیژ کاری شما دارد پس شدیدا به آن توجه ویژه ای داشته باشید. از آن جایی که نما در معرض شرایط جوی گوناگونی قرار دارد و از طرفی دیگر آلودگی هایی از جمله گرد و غبار زیبایی آن را به شدت کم می کند پس سعی کنید در طی یکسری از بازه های زمانی مشخص به شستشوی نما کلی ساختمانتان بپردازید.

16full tak

- دقت و توجه به نواقص: از آنجایی که در محیط های صنعتی و اداری به خصوص کارخانه های انشعابات آب به راحتی در سرتاسر سطوح گسترش پیدا کرده اند پیشنهاد می شود که توجه بسیار زیادی را نسبت به این انشعابات داشته باشید زیرا یک نشتی طولانی مدت بر روی سطوح رنگ شده به دلیل رطوبتی که ایجاد می کند خسارات جبران ناپذیری را به رنگ وارد می کند تا جایی که شما عملا مجبور به رنگ آمیزی دوباره آن محیط خواهید شد پس سعی کنید تا به مسئله مربوط به حفاظت و دقت نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

- سرمایه گذاری در زمینه تعمیر و نگهداری: این شما هستید که عمر رنگ محیط صنعتی و اداریتان را تعیین می کنید. حال این به شما مربوط است که با بی دقتی یا عدم توجه کافی در زمینه نگهداری محیط عمر رنگ محیط را چندین سال کاهش دهید و پس از آن نیز باز هم مجبور به پرداخت یک هزینه هنگفت دوباره شوید یا در طرف مقابل با یک سرمایه گذاری صحیح در زمینه تعمیر و نگهداری تا چندین سال عمر و کیفیت رنگ مجود در محیط را تضمین کنید.

– با این حال تنها مسئله رنگ آمیزی نیست که مهم است از طرفی پس از انجام این کار موضوع نگهداری و محافظت نیز بر روی کار می آید که بسا مسئله بسیار مهمی نیز محسوب می شود.

نقاشی محیط صنعتی

منبع: Nolan Painting
مترجم: م.ص

نحوه محاسبه هزینه نقاشی اتاق  - قیمت نقاشی ساختمان house painting cost

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات نکاتی در خصوص نقاشی نقاط صنعتی و اداری همراه با آموزش هایی در خصوص زمان بندی روند نقاشی ساختمان