house painting web

header2

قیمت نقاشی کردن اتاق چه مقدار خواهد شد و معیارهایی که باید در این زمینه مدنظر بگیرید

قیمت نقاشی کردن اتاق چه مقدار خواهد شد و معیارهایی که باید در این زمینه مدنظر بگیرید

در طی این مطلب به شما خواهیم گفت که قیمت نقاشی کردن یک اتاق چه مقدار خواهد شد و چه معیارهایی را باید در این زمینه در نظر بگیرید.

Home Painting

 


در ابتدا نگاهی خواهیم انداخت بر معیارهایی که بر روی قیمت کلی نقاشی ساختمان تاثیر می گذارند:
•    خودتان اتاقتان را رنگ آمیزی کنید
•    قیمت استخدام نقاش حرفه ای ساختمان چه مقدار است
•    قیمت خرید رنگ و لوازم جانبی نقاشی ساختمان
•    مدت زمانی که رنگ آمیزی محل موردنظرتان طول خواهد کشید
حال نگاهی دقیق تر به قیمت ها خواهیم انداخت
لوازم جانبی که به آن ها نیاز دارید
رنگ آمیزی یک اتاق متوسط توسط خودتان قیمت ای بالغ بر 500 الی 600 هزارتومان بر دستانتان خواهد گذاشت. ولی اگر هدف شما استخدام یک نقاش حرفه ای ساختمان است حداقل باید بر روی یک الی یک میلیون و پانصد هزارتومان برنامه ریزی کند. البته استفاده از لوازم جانبی با کیفیت و مواردی از این دست نیز قیمت های شما را افزایش خواهد داد.


پیشنهاد ما استفاده از لوازمی با بهترین کیفیت ها است
قصد استخدام یک نقاش حرفه ای را داشته باشید یا بخواهید این کار را خودتان انجام دهید همواره سعی کنید تا از بهترین نوع کیفیت لوازم جانبی استفاده کنید. زیرا این کار باعث خواهد شد تا رنگ مدنظرتان به بهترین شکل ممکن بر روی سطوح مدنظرتان بنشیند.
این نکته را مدنظرتان داشته باشد که استفاده از لوازم با بهترین کیفیت قیمت های جاری مدنظرتان را به شدت افزایش خواهد داد.

هر سطحی را اندازه گیری کنید
اندازه گیری بهترین کار است که پیش از رنگ آمیزی می توانید انجام دهید  حتی اگر قصد استخدام یک نقاش حرفه ای را دارید حتما این کار را انجام دهید. طول و اندازه محیط ها به همراه ارتفاع آن باعث می شود تا شما دید دقیق تری نسبت به اندازه هر یک از اتاق ها داشته باشید و همین مسئله باعث می شود که در هنگام انجام کارها و پیش از اتمام آن ها دید دقیق تری نسبت به مسائل داشته باشید.


یک اتاق با اندازه متوسط حداقل با یک یا دو گالن رنگ، رنگ آمیزی خواهد شد
 معمولا رنگ آمیزی یک اتاق با اندازه ای در حد 10 در 12 نیاز به دو گالن رنگ دارد تا شما بتوانید تمامی نقاط اتاق را رنگ آمیزی کنید. هر گالن رنگ قیمتی در حدود 70 الی 80 هزارتومان برایتان رقم خواهد خورد. پیشنهاد ما این است که از فروشگاه معروف فروش رنگ خریداری کنید تا از کیفیت محصول خریداری شده نهایت اطمینان را داشته باشید.


در هنگام انتخاب رنگ های روشن به شدت احتیاط کنید
 درست است که استفاده از رنگ روشن عمل پسندیده ای است اما زیاده روی در استفاده از این دسته از رنگ ها به هیچ وجه کار درستی نبوده و نتیجه نهایی کاملا افتضاح خواهد بود. زیرا این دسته از رنگ ها به هیچ وجه باب میل عام مردم نیست و تحمل ان در طولانی مدت به هیچ وجه آسان نخواهد و به احتمال زیاد شما مجبور به رنگ آمیزی دوباره پس از مدت کوتاهی خواهید شد.
اگر قصد دارید که یک نقاش حرفه ای ساختمان را استخدام بکنید حتما از نقاشتان در خصوص استفاده از رنگ های روشن یک مشاره کوتاه بگیرید.


نرخ نقاشان برای رنگ آمیزی متفاوت است
هر کدام از نقاشان بنا به استعداد و توانایی های خود نرخ متفاوتی را برای رنگ آمیزی هر متر مربع از دیوارها مشخص می کنند ممکن است یک نقاش ساختمان تازه کار قیمت به مراتب کمتری را برای رنگ آمیزی هر متر مربع از سطوح دریافت می کنند پس اگر بودجه شما کم و محدود است پس بهتر بوده به فکر یک نقاش تازه کار باشید تا یک نقاش حرفه ای.
به طور کلی یک نقاش حرفه ای ساختمان برای رنگ آمیزی هر متر مربع از سطوح مبلغی از هفت الی 15 هزارتومان دریافت می کند.

Painting Contractors in Mount Kisco


سعی کنید در رنگ امیزی و طراحی اتاق هایتان از طرح های جدید و جذاب استفاده کنید
سعی کنید در رنگ آمیزی محیط های منزل شخصیتان نهایت خلاقیت را به خرج دهید و از ایده های جدید در زمینه طراحی و نقاشی ساختمان استفاده کنید برای مثال یکی از ایده های جدید در این زمینه استفاده از طرح های دست نوشته مانند بر روی دیوارها است که به معنای واقعی کلمه زیبا هستند و هر چه بیشتر از گذشته در زیبایی اتاق های مدنظرتان تاثیر خواهند شد.


رنگ های تاریکتر گرانتر از رنگ های روشن هستند
رنگ های تاریک به دلیل فرمول ها و موارد اولیه که در تولید آن ها به کار می رود به مراتب گران تر از رنگ های روشنی چون قرمز است. به همین دلیل سعی کنید که از هر دو طیف رنگ به یک اندازه استفاده کنید تا قیمت های شما افزایش قابل توجه ای نداشته باشد.


حدالامکان از استخدام نقاش های تازه کار خودداری کنید
همواره یکی از پیشنهاد ما به مردم این است که تا حدالامکان به هیچ وجه نقاش های تازه کار را استخدام کنید. زیرا این دسته از افراد  در ابتدای مراحل کاری خود قرار دارند و هیچ دیدی نسبت به کارهایی که باید انجام دهند ندارند و در انتها نباید از آن ها انتظار یک کار با کیفیت که کاملا مطابق با سطح انتظاراتتان باشد داشته باشید. از جهتی دیگر این دسته از نقاشان اکثر کارهای ضروری و لازم الجرا را انجام نمی دهند.
پس با پرداخت مبلغی بیشتر برای استخدام یک نقاش حرفه ای ساختمان خودتان را از دردسرهای اضافه خلاص کنید.


قیمت رنگ آمیزی هر یک از اتاق ها تا چه میزان خواهد بود
به طور معمول یک نقاش ساختمان حرفه ای برای رنگ آمیزی هر یک از اتاق ها مبلغی در حدود یک الی دو میلیون را دریافت خواهد کرد. در کنار این مورد همواره قیمت های جاری و اضافی نیز در روند کار وجود دارند که باید به آن ها نیز توجه داشته باشید.


نرخ رنگ آمیزی برخی از نقاط خانه متفاوت است
برخی از اتاق ها و برخی از نقاط خانه مانند آشپزخانه نیاز به کار و گذاشتن وقت به مراتب بیشتری هستند بنابراین باید هم انتظار داشته باشید که قیمت های تعیین شده برای بخش های مذکور به مراتب بیشتر از یک محل ساده در خانه باشد.


نظرات خود را با نقاش استخدامیتان در میان بگذارید
به هیچ وجه خجالتی نباشید و سعی کنید تا نظراتتان به شکلی صادقانه با نقاشی که استخدام کرده اید در میان بگذارید. مخصوصا اگر به این دید رسیده باشید که برای کار رنگ آمیزی منزلتان پول بسیار زیادی را خرج خواهید کرد پس باید نیز در این زمینه همکاری و حتی دخالت داشته باشید تا در نهایت به نتیحه که مد نظرتان است دست پیدا کنید.


رنگ آمیزی اطراف شومینه
یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای هر چه زیباتر شدن منزل شخصیتان انجام دهید  رنگ آمیزی اطراف شومینه ها است. زیرا انجام این کار ظاهری کاملا جذاب و متفاوت به منزلتان خواهد داد.


قیمت نقاشی ساختمان را کاهش دهید
یکی از بهترین کارهایی که می توانید در خصوص کاهش هزینه های مربوط به نقاشی ساختمان انجام دهید این مسئله است که کار نقاشی را خودتان انجام دهید. مخصوصا اگر به شکل ابتدایی با اصول و نحوه انجام این کار آشنا باشید. اگر قصد داشته باشید این کار را انجام دهید این احتمال وجود دارد که شما بتوانید این کار را با مبلغی در حدود 400 هزار انجام دهید.


خانه تان را با یک قیمت کم بازسازی کنید
نقاشی ساختمان به نوعی بازسازی کردن ساختمان یا منزلتان با قیمتی کم محسوب می شود مخصوصا اگر این کار به دست یک نقاش حرفه ای بسپارید.


یک محیط را به صورت مجازی رنگ آمیزی کنید
برخی از فروشگاه های بزرگ رنگ این امکان را به صورت مجازی در دسترس مخاطبان قرار داده است که می توانند یک اتاق را با رنگ های مدنظرشان رنگ آمیزی کنند تا نتیجه نهایی را مشاهده کنند ولی به صورت کلی پیشنهاد ما این است که یک ظرف کوچک از هر کدام از رنگ های مد نظرتان تهیه کنید و آن ها را در سطوح مدنظرتان پیاده سازی کنید و نتیجه های نهایی را مشاهده و ارزیابی از سطح دلپذیری آن ها انجام دهید.


به رنگ آمیزی پله ها و اطراف آن نیز توچه ویژه ای داشته باشید
یکی از بخش های خانه و ساختمان که توجه چندان ویژه ای نیز به آن نمی شود پله ها و اطراف آن است. متاسفانه بسیاری از افراد به این مسئله توجه نمی کنند که پله ها جزو اولین نقاطی است که مهمانان از آن رفت و آمد می کنند و هر چه قدر به رنگ آمیزی این بخش توجه کنید به همان میزان نیز در جلب نظر مهمانان موفق خواهید شد. پس سعی کنید نهایت توجه را به این بخش داشته باشید.


برای هر یک از اتاق ها یک رنگ جدید را مدنظر داشته باشید
یکی از بهترین کارهایی که می توانید در خصوص نقاشی کردن منزل شخصیتان انجام دهید استفاده از رنگ های متفاوت برای هر یک از بخش های مختلف خانه مخصوصا اتاق ها است زیرا این کار باعث خواهد شد که منزل شما از یک دستی در بیاید و جذابیت های بصری متفاوتی در اکثر نقاط خانه شاهد باشیم. پس به شکل ویژه ای به این مسئله داشته باشید.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.

نحوه محاسبه هزینه نقاشی اتاق  - قیمت نقاشی ساختمان house painting cost

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه مقالات قیمت نقاشی کردن اتاق چه مقدار خواهد شد و معیارهایی که باید در این زمینه مدنظر بگیرید