house painting web

مولتی کالر

takpainting230مولتی‌کالر رنگی است که پس از اجرا، چندین رنگ به صورت مجزا در آن دیده می شود. در واقع یک رنگ زمینه بوده و چند رنگ دیگر به صورت رگه های مختلف است.

رنگ های مولتی کالر دارای ویژگی هایی خاص هستند که این رنگ را از رنگ های دیگر متمایز کرده و به آن اولویت داده است.

فوق العاده تزئینی و در طرح های متنوع و رنگ های مختلف موجود است. با توجه به فرمولاسیون خاص، امکان ساخت رنگ های متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سطوحی زیبا و چشم نواز در بیش از 40 ترام گوناگون را فراهم می کند. این رنگ ها بسیار شیک، مدرن و دارای تنوع رنگ روز و محبوب اروپاست.

قابل اجرا بر روی تمامی سطوح است. رنگ های مولتی کالر دکوراتیو بوده و یک لایه فیلم نازک بر روی سطوح ایجاد می نماید و بسیار مناسب برای سطوح گچ، سیمان، بتون، آهن، آلومینیوم، چوب، رنگ، سنگ، شیشه، کاشی، پلاستیک، رنگ روغن، کنتیکس و ....است.

بافت ویژه این رنگ و مات و کم جلا بودن آن، مشکلاتی از قبیل موج و خرابی سطح زیر کار را در خود محو می کند. مولتی کالر

از آن جایی که ذرات معلق هوا و دودها را به خود جذب نمی کند، برای محیط های پرترافیک و یا پر رفت و آمد مانند راه پله ها بسیار مناسب است.

در صورت آسیب دیدگی به سادگی با حداقل مواد و به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است.

از آنجایی که رنگ های مولتی کالر برخلاف رنگ های موجود در بازار جهت اجرا نیاز به هیچگونه حلال و ترکیبات نفتی مرسوم ندارد، بدون بو بوده و در مکان هایی که امکان تخلیه کامل و طولانی مدت وجود ندارد، نظیر منازل، ادارات، مراکز درمانی، مراکز آموزشی، هتل ها و ... به راحتی قابل اجرا می باشد.

نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان با مولتی کالر multicolor house painting takpainting tehranموارد زیر از جمله ویژگی های این رنگ است:

اجرای سریع و آسان طی یک مرحله و توسط اسپری کردن رنگ

توجیه اقتصادی به علت قابلیت پوشش دهی زیاد، سرعت سریع اجرا و کاهش نیروی کار

مقاومت بالا در برابر جذب دوده، غبار و ذرات معلق در هوا (آنتی استاتیک) که در نتیجه هزینه تمیز کاری و نگهداری را تقلیل داده، آن را بهداشتی می کند.

قابلیت شستشوی آسان و کامل با آب و سایر شوینده های مرسوم خانگی و دارای مقاومت عالی در برابر رطوبت و شستشو

بدون پوسته شدن، رنگ پریدگی و زرد شدن: رنگ های مولتی کالر با ایجاد سطحی با دوام و استثنایی درمقابل رنگ پریدگی، زرد شدن، پوسته شدن، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح، بسیار مقاوم است.

ضد باکتری: به علت مواد تشکیل دهنده این رنگ، زمینه مناسب برای رشد باکتری ها، میکروب ها، قارچ ها، کپک ها، جلبک ها، خزه ها و ... فراهم نمی باشد. به عبارتی این رنگ ها خاصیت ضد آب داشته، ضد شوره، خزه و رطوبت است.

امکان پوشش دهی بر روی سطوحی که دور از دسترس هستند از جمله لوله ها و رادیاتورها.

کم بو یا بی بو: پس از اجرا، بعد از مدت کوتاهی بو در محیط باقی نمی ماند.

ضربه پذیر و مقاوم در برابر تغییر حجم سطوح یا قالب هاست. به علت کشش سطحی بالا در مقابل تغییر حجم سطح زیرین و ترک های مویی مقاومت می نماید.

در مدت کوتاهی خشک می شود. بر روی سطوح گچی و سیمانی در کمتر از یک ساعت و پس از گذشت سه روز کاملا خشک شده و پس از آن قابل شستشو است.

به طور کلی می توان گفت به دلیل قابلیت پوشش دهی و چسبندگی فوق العاده از آن جهت اهمیت دارد که در مکان ها و فضاهای مختلف از قبیل:

- منازل مسکونی،
- لوازم منزل مانند کابینت ها، تختخواب ها، میز، سطوح دکوراتیو
- مکان های پر تردد مانند پاگردها، پلکان ها، پارکینگ ها،
- مکان های عمومی از جمله بیمارستان ها، دانشگاه ها، مدارس، سالن های فرودگاه ، آمفی تئاتر، مترو، استودیوهای ضبط و پخش موسیقی، سینماها، هتل ها، فروشگاه ها، موزه ها، مطب های پزشکی و سالن های کامپیوتر قابل استفاده است.

 

 

 

فیمت نقاشی ساختمان 

کلمات مورد جستجوی کاربران:

نقاشی با مولتی کالر , قیمت رنگ مولتی کالر , کاتالوگ رنگ مولتی کالر , رنگ مولتی کالر اطلس , معایب رنگ مولتی کالر , رنگ مولتی کالر پارس , کاتالوگ مولتی کالر , رنگ مولتی کالر چیست؟ , آموزش رنگ آمیزی مولتی کالر

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه خدمات و محصولات مولتی کالر