house painting web

رنگ پلاستیک

tak pinting رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان یکی از پرمصرف ترین رنگ های ساختمانی گروه رنگ های پلاستیک (امولسیون) می باشد.

ماده اصلی این رنگ لاتکس می باشد و در دو نوع تمام پلاستیک و نیم پلاستیک عرضه می شود.

نوع تمام پلاستیک به ادعای کارخانجات رنگ سازی قابل شستشو می باشد ولی تجربه نشان داده که این ادعا صرفا تبلیغاتی است و کلا رنگ های پلاستیک قابلیت شستشو 100% را ندارند و چون در نقاشی ساختمان  قابل  شستشوی بودن اهمیت دارد در نقاشی ساختمان تنها رنگ های روغنی و اکریلیک دارای این خاصیت هستند. رنگهای  پلاستیکی که استاندارد باشد در مقابل آب مقاوم هستند (قابل شستشو نیستند) و هزینه پائین تر و سرعت اجرای بالاتر و نداشتن بو و شیک بودن و ... باعث شده است که استقبال زیادی از این نوع رنگ بشود. دیده شده که حتی در ساختمان های گران قیمت هم به لحاظ شیک بودن رنگ پلاستیک  مصرف می شود و کارفرما بعد از 2 یا 3 سال با صرف زمان و هزینه کمتر نسبت به رنگ روغنی : دیوارهای ساختمان خود را تغییر رنگ می دهند و روحی تازه به فضای زندگی خود می دهند.
رنگ پلاستیکی که در نقاشی ساختمان بوسیله قلم مو اجرا شود دارای جای (رش) قلم میشود که سلیقه اکثر کارفرمایان رش قلم را نمی پسندد و رنگ پلاستیکی که بوسیله غلطک یا اسپری اجرا شود حالت مخملی زیبا و شکیل دارد که مورد پسند هر نوع سلیقه ای قرار می گیرد. رنگ پلاستیک برای اجرا بر روی گچ نو: نیاز به بتونه کشی کامل سطح (ماستیک) ندارد و در صورتی که سطح کار ناصاف  و دارای تعمیرات زیاد باشد و یا در صورت درخواست کارفرما (به هر دلیل) : باید سطح کار روغن الیف درجه 1 (سطح کاری که گچ است) اجرا شود و سپس 1 یا دو دست بتونه کشی کامل (ماستیک) اجرا شود و هزینه روغن زدن و بتونه کشی جداگانه محاسبه شود.
حس رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان این است که  فاقد بو و سرعت خشک شدن بالائی دارد. کلا در منازل ایرانیان رنگ پلاستیک برای سقف ها استفاده می شود که علاوه بر کاهش هزینه به واسطه عبور راحت گرما و رطوبت هوا از رنگ پلاستیک: این نوع رنگ برای سقف مناسب تر از رنگ روغنی می باشد.

 

کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربران: رنگ دیوار ساختمان, رنگ روغنی, رنگ ساختمانی, رنگ سازی, رنگ های ساختمانی, رنگ پلاستیک, رنگ پلاستیک در نقاشی ساختمان, رنگ پلاستیک ساختمان, رنگ پلاستیک سقف, رنگ پلاستیک نقاشی ساختمان, رنگسازی, نقاشی, نقاشی تک, نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک, نقاشی ساختمان پلاستیک, کارخانجات رنگ سازی

 

فیمت نقاشی ساختمان

کلمات کلیدی

شما اینجا هستید: خانه خدمات و محصولات رنگ پلاستیک